ВСТУП 2021-2022

ВСТУП 2021-2022

    Детская художественная школа №2 П.О.Левченка объявляет набор учащихся на 2021-2022 учебный год. Вступительный конкурс состоится 29 мая. Регистрация и справки по тел. 725-16-60. (050) 3012084. Приглашаем на регистрацию!

Я погоджуюсь з умовами плати за навчання (надання платних послуг) та ознайомлений(а) з тим, що місячний розмір плати за навчання (надання платних послуг) визначений в середньому на 10 місяців поточного навчального року, а також з тим, що у розрахунок включена оплата за час канікул, періодів карантинів, строки яких визначаються місцевими органами виконавчої влади, несприятливих погодних умов тощо та час відсутності учня на уроках незалежно від обставин. Мене попереджено про те, що у разі, якщо до 10 числа поточного місяця не буде внесена встановлена плата за навчання (надання платних послуг), учень може бути виключеним із закладу. Зобов’язуюсь щомісячно вносити до 10 числа поточного місяця визначену плату за навчання (надання платних послуг) з вересня по червень включно.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду на обробку зазначених у даній заяві особистих персональних даних у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних з метою: - ведення діловодства для реалізації визначених законодавством прав та обов’язків учнів у навчальному процесі та платі за надання платних послуг;- підготовки, відповідно до вимог діючого законодавства, статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань надання платних послуг. Зобов’язуюсь при зміні персональних даних моїх (дитини) у найкоротший термін надавати закладу уточнену інформацію та подавати оригінали відповідних документів для внесення нових особистих даних до бази персональних даних учнів закладу.

Выбрать программу:

Обрати програму: