Про нашу художню школу

0
Творчих занять
0
конкурсних нагород
0
професійних викладачів
0
талановитих випускників

Дитяча художня школа №2 ім. Петра Левченко - заклад з багаторічною історією

Школа заснована в 1975 році, в 2012 році школі присвоєно ім’я нашого видатного земляка, художника-живописця Петра Олексійовича Левченко. З дня заснування школа знаходиться в постійному розвитку.

Навчання відбувається в різних напрямках: від традиційного академічного до сучасного. У програму навчання включені малюнок, живопис, композиція, історія мистецтв. Разом з цим розвиваються різні види декоративно-прикладного мистецтва.

У школі навчаються діти від 6 до 17 років, постійно беруть участь в конкурсах, фестивалях, пленерах, заходах, благодійних акціях і мають численні перемоги. Кожна дитина в душі – художник. Ще в дитинстві вона відкриває для себе чарівний світ фарб, загадковості і почуттів. Дитячі роботи є відображенням їх світовідчуття. Безумовно, час, який дитина провела в школі, в майбутньому завжди допоможе дитині, навіть якщо він не стане професійним художником. Дитина навчиться сприймати всю красу і неповторність навколишнього світу.

Сьогодні наша школа – це заклад, в якому панує атмосфера творчості, гармонії і краси.

Все, що відбувається в школі – все це для дітей і заради дітей, завдяки спільним зусиллям висококваліфікованих викладачів і батьків учнів, які підтримують в дітях вогник творчості, залучаючи їх до прекрасного.

Записуйтеся на навчання

Роль малювання в розвитку дитини

Картина, написана маленьким художником, - предмет гордості для будь-якого батька. Однак для розвитку дитини живопис цінний не результатом, а безпосередньо творчим процесом.

Выбрать программу:

Обрати програму: