Союз фантазії, натхнення і майстерності – шлях до справжнього шедевру!

Напишіть нам з питань навчання в нашій школі, ми з радістю зв’яжемося з вами!

Навчальний процес

Кожен наш випускник – особистість, яка реалізує свій цільовий вибір в галузі образотворчого мистецтва, в рівні освоєння цієї діяльності. Таким чином, якісна освіта – це освіта, яка забезпечує дитині свободу вибору, право самовизначення і способи ефективної дії в будь-яких обставинах.

Навчальна програма 0-4 років ( 5,6 рік-профорієнтаційний)

Термін навчання 5років + 2 рока профорієнтаційний клас (по бажанню)

Приймаються діти на конкурсній основі ріком 10-14 років
(діти, котрі навчаються в 5 класі ЗОШ)

Навчання продить за предметами:: рисунок, живопис, композиція, скульптура, початковий курс історії образотворчого мистецтва, пленер, навчальна практика.
* Батік, * гобелен, * графічни техніки – предмети, котрі можуть змінюватися с кожного навчального року.

Навчальна програма 0-6 років (7,8 рік- профорієнтаційний)

Термін навчання 7 років +2 року профоєріантаційний клас (за бажанням)

Приймаються діти на конкурсній основі, віком 6-9 років ( діти, котрі навчаються в 1-4 класі ЗОШ)

Навчання відбувається за предметами: рисунок, живопис,композиція,скульптура,початковий курс з історії мистецтв, пленер, навчальна практика.

* Батік , * гобелен, * графічні техніки-предмети які можуть змінюватись кожний навчальний рік.

Записуйтеся на навчання

Художні напрямки нашої школи

Малюнок

Предмет лежить в основі всіх видів образотворчого мистецтва, як створення образу за допомогою ліній, рис, важливих для впізнавання ознак предмета: форми, розміру, будови, руху, які передаються у всіх видах мистецтва. Щодо використання образотворчих засобів учні вивчають лінійний і тоновий малюнок. За технікою виконання роблять малюнки: оригінальні та друковані. У навчальній і творчій роботі широко застосовують начерки, етюди, ескізи.

Живопис

Найбільш поширений вид образотворчого мистецтва, твори якого створюються за допомогою фарб, що наносяться на будь-яку поверхню. У створюваних учнями художніх творах використовуються – малюнок, світло, світлотіні, виразність мазків, фактура і композиція. Це дозволяє відтворити на площині барвисте багатство світу, об’ємність предметів і просторову глибину.

Композиція

Напрямок мистецтва по побудові художнього твору, обумовлене його змістом, характером і призначенням, необхідністю передати основний задум, ідею твору найбільш ясною і переконливою. У художній діяльності процес створення твору можна назвати твором композиції, де малюнок, колір і сюжет об’єднуються.

Скульптура

Вид образотворчого мистецтва, твори якого мають матеріальний тривимірний обсяг. Учні вивчають два види скульптури: круглу – вільно розміщувати в реальному просторі, і рельєф в якому об’ємні зображення розташовуються на площині.

Батік

Батік займає провідне місце в ряду декоративних мистецтв. Він об’єднує особливості таких традиційних художніх технік як акварель, графіка, вітраж, мозаїка. Батік як техніка розпису по тканині широко використовується в дизайні інтер’єрів, прекрасно поєднуючись з різними стилістичними і вибором кольорів, дозволяє створювати ексклюзивні тканини.

Графічні техніки

Предмет, рідкісний не тільки для дитячих художніх шкіл, а й для вищих навчальних закладів, так як цей вид вважається наймолодшим з видів образотворчого мистецтва. Учні школи, які оволоділи малюнком і живописом, можуть з успіхом пробувати свої сили і в цих багатих можливостями техніках. Тренуючи себе в області техніки, учні безперервно розвивають своє графічне мислення.

0
Творчих занять
0
Конкурсних нагород
0
Професійних викладачів
0
Талановитих випускників

Основні підходи до навчання в нашій школі

Нас обирають завдяки досвіду наших викладачів і творчому підходу в навчанні.

Новини

Дізнавайтеся про наші активності

 • 26 / Грудня
  Ось і закінчується рік, поки ще не навчальний. Підводимо підсумки 1 семестру. З 26 по 29 грудня в школі проходили...
  Підводимо підсумки 1 семестру
  Новини
  0
  Подробнее
 • 20 / Грудня
  Коли наближаються новорічні свята, вихованці ДХШ №2 ім. П.Левченко приймаються за листівки. Вже четвертий рік поспіль учні школи приймають...
  Участь в Благодійній акції «Допоможи дітям - намалюй листа
  Новини
  0
  Подробнее

Відгуки про нашу роботу

Майбутні заходи

Ми підготували активний календар заходів для наших учнів

Выбрать программу:

Обрати програму: